Otestovali jsme vylepšený set Vileda Turbo 3v1 pro rychlé a dokonalé vytírání tvrdých povrchů. Jak to dopadlo?

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
8x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 10. 4. 2022
do 8. 5. 2022

Vileda TURBO 3v1 třásňový mop a kbelík se šlapacím pedálem 

Třásňový rotační mop z mikrovlákna rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu. Jedinečný mycí návlek kombinuje tři druhy třásní: bílé třásně: 100% Microfibre pro snadný úklid každodenní špíny se skvělou absorpční schopností, červené a šedé třásně: vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu, fialové třásně pomáhají lépe zachytávat vlasy a delší nečistoty + pomáhají odstraňovat lépe odolné nečistoty z povrchů. Kombinace třech druhů třásní umožňuje lépe vyčistit a odstranit i tu nejodolnější špínu. Tento mop má nově navíc dodatečnou mycí plochu na spodní části mopu (ne jen třásně kolem hlavice).

Mop Vileda Turbo 3v1 má až o 40 % větší čisticí sílu a účinnost při odstranění odolných nečistot v porovnání s mopem Turbo ze 100% z mikrovláken. Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou (max. délka tyče 125 cm) pro pohodlnější úklid. Vhodný na všechny typy tvrdých podlah. Odstraní více než 99% bakterií jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.

Kbelík

Lehký kbelík: pro lepší přenášení v domácnosti.

Čelní otvor: pro pohodlnější a intuitivní vyprázdnění kbelíku.

Díky pedálu není potřeba námahy při ždímání, trojúhelníkový tvar vám zajistí snadný úklid v rozích

Rozměry kbelíku (š × v × h): 47,5 × 26,5 × 27,5 cm. Váha prázdného kbelíku: 1,4 kg.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Natka
Vylepšený set Vileda Turbo 3v1 předčil všechna má očekávání. Nezanechává šmouhy, tvar hlavice je krásné kompatibilní s rohy v domácnosti, tudíž snadno vytře i rohy. Mop je velice lehký, skladný a díky ohebnému konci tyče u mopu lze hezky zajet mopem pod tězko dostupná místa, jako například pod gauč či postel a skříně. Za mě mohu doporučit dále.
klad Nezanechává mapy
klad Mop je lehký a dobře skladný
klad Rychlá a pohodlná manipulace
klad Mop krásně vytře i rohy
avatar
Tomas
Mop je naprosto skvělý pomocník. Líbí se mi provedení, kvalitní materiál a hlavně si člověk nemusí namáčet vůbec ruce, díky rotaci. Díky trojuhelnikovém tvaru mopu se dostanete do každého koutu. Vytírání s Vilada turbo 3v1 je hračka a to jsem muž. Já rozhodně měnit nebudu.
klad Tvar mopu
klad Pedál s rotací
klad Délka teleskopicke tyče
avatar
Lenka
Z tohoto mopu jsem upřímně v rozpacích. Se třásňovým mopem jsem se setkala poprvé a zatím jsem nepochopila, jak to myje, když se třásně neustále vlní sem a tam. Přijde mi, že špínu asi setřou, ale různé drobečky jen rozmetají na různé strany a musím je pak sbírat ručně. U klasického rovného mopu se drobky setřou snadněji, navíc ne dají namést jen na jednu stranu. Docela jsem se nadřela, mytí s mopem mi dalo zabrat. Kbelík (a hlavně odstředivý koš) by za mě měl být širší a vyšší, protože při namáčení a následném přenášení mopu do odstředivky dost vody vyteče na zem, případně stříká z odstředivky, pokud náhodou některé štětiny z mopu trčí nahoru. Člověk při mytí podlahy moc nemá zájem pomalu a pečlivě umísťovat mop do odstředivky – no a při rychlé práci dost vody skončí mimo kbelík.
klad Jednoduché a intuitivní skládání
klad Měrka, kolik vody max. lze nalít
klad Kombinace mycí plochy a třásní
klad Otvor v kbelíku na vylití vody
klad Kvalitní ždímání díky pedálu a rychlé odstředivce
klad Dobře vytře rohy místnosti díky speciálnímu tvaru hlavice
klad Úchyt pro mop na madle kbelíku
klad Díky tvaru hlavice se nedostanete do úzkých míst
klad Pro vyšší osoby je mycí tyč dost krátká
klad - Pokud se na pedál nešlápne víckrát, mop zůstane hodně mokrý a podlaha dlouho schne
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha

Přílohy

IMG_0621.MOV
avatar
Lucie
Mop Vileda Turbo 3v1 musím pochválit. Trochu jsem se bála těch třásní, ale byla jsem mile překvapena, že krásně vytírá a na systému ždímání se mi líbí, že si sama reguluji, jak moc chci mít podlahu mokrou. Hlavice trojúhelníkového tvaru krásně zajede do všech koutů.
klad lehký
klad systém ždímání nemá chybu
klad pratelné třásně
klad kratší rukojeť (uvítala bych o malinko delší)
klad dlouhé vlasy zamotané na třásních jsem musela po vyprání vyndávat ručně (takže doporučuji si podlahu předem vysát)
avatar
Monika
Měla jsem tu čest otestovat Vileda Turbo 3v1 který mne velmi potěšil.Musím ocenit trouhelníkovou hlavici se kterou se dostanu do každého rohu v bytě.Do sucha se vyždíme tak si nemusím konečně máčet ruce,tyč je krásně dlouhá.Uklízelo se mi sním velice dobře.
klad Trouhelníková hlavice
klad Desin
klad Mohla by být jedna náhradní hlavice
příloha
avatar
Radoslav
Na tomto mopu nejvíce oceňuji způsob máchání, během vytírání není vůbec třeba si namočit ruce. Vytírání je pohodlné, tyč dostatečně dlouhá a dá se bez problémů vytřít i pod skříňkami a gaučem, díky tvaru hlavice se dají pohodlně vytřít i rohy místnosti. Mop jsme vyzkoušeli na dřevěné parkety, linoleum a dlažbu a ve všech případech jsme byli s výsledkem velice spokojeni.
klad způsob máchání
klad tvar hlavice
klad jednoduché ovládání
avatar
Tereza
S mopem Vileda Turbo 3v1 jsem velmi spokojena. Co se týče ovladatelnosti tak je mop lehký, krásně se s ním pracuje a díky kombinaci tří druhů třásní opravdu důkladně vytírá. Velmi praktické je madlo na kbelíku do kterého lze uchytit mop ale hlavně šlapací pedál na ždímání mopu. Další výhodou je samozřejmě mycí návlek, který lze prát v pracče a opakovaně používat. Za mě super pomocník a krásný výsledek po umytí podlah ?
klad Lehkost mopu
klad Madlo na kbelíku
klad Důkladnost vytírání
klad Velikost
klad Pratelnost mycího návleku
klad Manipulace
příloha

Přílohy

FullSizeRender.MOV
avatar
Iva
Mop Vileda 3v1 Turbo je jednoduchý, dobře ovladatelný.Má dva druhy třásní které šetrně ale kvalitně sestrou jakoukoliv podlahu.Ma teleskopickou tyč a třásně se dají vyprat v pračce při 60°.Kybl je vybavený pedálem při kterém si regulujete ždímání.Tak jedním slovem,rychle a bez námahy je uklizeno.Ja jsem velice spokojená.
klad U bych neměnila
klad Nic negativního jsem nenašla
avatar
Nikola
Jediné co je pro mě na nic, je, ze rukojeť mi nejde snadno roztáhnout. Spodní část jde snadno, ale ta vrchní mi za boha nejde povolit. Vždy musí přijít chlap a pomoct mi ? a když není doma, tak vytiram odmítá ?Jinak se s tím vytira nádherné. Mohu vřele doporucit
klad Snadné vytírání
klad Vysuvnost rukojeti

Přílohy

IMG_1261.MOV
avatar
Karin
Tak jsem mohla vyzkoušet Viledu Turbo 3v1. Už jsem se nemohla dočkat. Ovládání mopu je lehké a pro mě (jelikož mám zdravotní problémy) je ideální, není úklid náročný. Lehce se dostane skoro do všech míst. Dokonce zvládne i rohy. Protože tvar hlavice je trojúhelník je lehké vytřít i rohy. Kbelík je tak akorát, není ani malý ani velký. Je ideální na domácí úklid. Jsem spokojená.
klad Balení, úprava, tvar hlavice, materiál
klad Nic
příloha příloha příloha příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel