Skvěle posekaná zahrada bez práce? To nemusí být jen sen! Testeři si proto v našem testování pořídili Robotickou sekačku Robolinho 500 W

image
otestováno
Počet recenzí
1
jak jste hodnotili
5
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 4. 5. 2022
do 31. 5. 2022

Robotická sekačka Robolinho 500 W   

Robotické sekačky Robolinho® pracují tiše a bezpečně, jsou šetrné k vašemu trávníku a můžete je navíc propojit s vaší chytrou domácností nebo zahradou.

Zatímco vy trávíte čas s vaší rodinou nebo relaxujete, robotická sekačka neustále pečuje o váš trávník a pokud vám chce něco sdělit, pošle vám zprávu přes aplikaci inTouch od AL-KO.

Díky dvojitému systému žacích nožů s mulčovací technologií, je posekaná tráva rozmělněna na malé kousky, které jsou následně zapracovány zpět do podloží. Při pravidelné péči, kdy je tráva zkracována pouze o malý kousek, a tak se nemusíte obávat zelených bot ani chodidel.

Mezi další výhody robotické sekačky patří také průchodnost úzkými koridory od 60 cm, stoupání o sklonu 45 % a několik programovatelných vstupních bodů.


Více informací o robotické sekačce nadete TADY.

Hodnocení
1
avatar
Pavel
Přístroj dorazil v pořádku, balení je dostatečné k tomu, aby se zabránilo poškození. Instalace je jednoduchá - až na obvodový kabel, který se mi při vymotávání zasukoval. Pak již šlo vše jako po drátkách - spuštění, 1. kalibrace, provoz. Obsluha prakticky není zapotřebí, pokud se sekačka někde nezasekne. Nestalo se, že by se nestačila vrátit do nabíjecí stanice. K obsluze je možné využít chytrou aplikaci AL-KO in Touch. Nicméně několikrát se mi stalo, že tato aplikace "zamrzla". Také kontrola aktuálního firmware sekačky prostřednictvém aplikace nefungovala - na PC již byla k dispozici, ale aplikace dál tvrdošíjně trvala na tom, že mám aktuální verzi. Zajímavá je možnost použítí aplikace IFTTT, toto funguje, byť někdy se zpožděním. Využívám ji, protože sekačka nemá dešťový senzor a lze takto nahradit. Údržba sekačky je prakticky nulová, snad krom otočení či výměny nožů. Údržba zahrady probíhá bezchybně a trávník se udržuje na zvolené výšce zcela bez problémů.
klad Design
klad Cena
klad Jednoduchá obsluha
klad Nízká hmotnost
klad Kvalita sečení
klad Absence dešťového senzoru
příloha příloha příloha příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel