Testeři právě ochutnávají snídani či svačinku v podobě ovesné a rýžové kaši od Dr. Oetker. Brzo se můžeme těšit na jejich recenze

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
10. 6. 2022

Ovesné a Rýžové kaše Dr. Oetker

Ovesné kaše od Dr. Oetker jsou díky kvalitním surovinám snadné přípravě skvělou volbou na snídani nebo jako rychlé občerstvení během dne, které nás umí dokonale nastartovat - zasytí a dodají potřebnou energiiPřipojte k tomu dostatek pohybu na čerstvém vzduchu a prospějete tak nejen svému tělu, ale i mysli!

Věděli jste, že ke zdravé životosprávě vám pomohou i obyčejné ovesné vločky? Jsou významným zdrojem beta-glukanů, které přispívají k udržení přirozené hladiny cholesterolu v krvi. Příznivý účinek lze vidět již při konzumaci 3 g beta-glukanů z ovsa denně. Proto byste měli vločky zařadit do svého jídelníčku pravidelně. V případě, že trpíte hypertenzí, jsou skvělým pomocníkem při regulaci krevního tlaku. Ovesné kaše Dr. Oetker obsahují vysoký podíl celozrnných ovesných vloček, ve kterých najdete tělu prospěšné beta-glukany a vlákninu.

  • Dr. Oetker Vám přináší celou řadu ovesných kaší, které potěší nejen Váš apetit, ale i vitalitu. Je jen na Vás, zda zvolíte tradiční příchutě, jako jsou vanilka, čokoláda, jablko-skořice či natural s chia semínky.
  • Příprava kaší je tak jednoduchá, že ji můžete svěřit i starším dětem, které už dávají pozor, aby se neopařily. Rády si připraví čerstvou odpolední svačinu pro sebe i pro své kamarády. Stačí je zalít horkou vodou (150 ml), počkat 3 minuty a snídaně, svačina jsou připraveny.

Rýžové kaše Dr. Oetker obohacují sortiment rychlých a zdravých snídaní či svačin. Rýže je považována za prospěšnou a zdravou potravinu, která je lehce stravitelná a  neobsahuje lepek, takže je vhodná i pro osoby s celiakií.

Teplá rýžová kaše Vás příjemně prohřeje a zasytí. Vybrat si můžete variantu Rýžová kaše Dr. Oetker s kousky jablek a skořicí, meruňkovou, natural s chia semínky bez přidaného cukru nebo jahodovou s chia semínky s nízkým obsahem tuku a soli.

  • V praktickém balení v sáčku po jedné porci ji můžete mít stále při ruce. Stačí vsypat do 150 ml horké vody, zamíchat, za občasného promíchání 10 minut odstát a hned můžete stolovat. Rýžové kaše Dr. Oetker jsou přirozeně bezlepkové a lehce stravitelné. Pro vitalitu a energii do Vašeho dne.

Více informací o produktech najdete TADY.

Vybraní testeři

avatar
Diana M.
avatar
Monika Ř.
avatar
Tereza N.
avatar
Veronika Č.
avatar
Eva T.
avatar
Nikola N.
avatar
Martina V.
avatar
Denisa K.
avatar
Ivana K.
avatar
Anna P.
zobrazit všechny přihlášené