Vybraní testeři vyzkoušeli český doplněk stravy Movit Mega Detox Ostropestřec + Kurkumin FORTE. Pomohl jim s únavou? Podívejte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
3x
4
6x
3
1x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 29. 1. 2022
do 13. 3. 2022

doplněk stravy MOVit Mega Detox Ostropestřec + Kurkumin FORTE

Cítíte se dlouhodobě unavení, bez chuti do jakékoliv aktivity, nebo vás třeba trápí kožní, či trávicí problémy?

Po zimních měsících, kdy naše tělo přirozeně vyžaduje větší množství stravy zpravidla na úkor pohybu s doplněním stresu, organismus vysloveně volá o pomoc. Detoxikační orgány, které se potýkají se všemi škodlivinami máme jen jedny a v případě, že se o ně špatně staráme, může dojít k tvorbě zánětů, oslabení imunity, ucpávání cév, akné, ekzemům, anebo onemocnění diabetem, či aterosklerózou.   

Vyzkoušejte náš prémiový český doplněk stravy s jedinečnou kombinaci extraktu ostropestřce mariánského, extraktu kurkumy dlouhé - kurkuminu a extraktu z černého pepře = Maximum pro ochranu jater a detoxikaci!

Jaké jsou hlavní účinky MOVit Mega Detox Ostropestřec + Kurkumin FORTE?

  • díky obsahu ostropetřece mariánskeho (silymarinu) účinně chrání játra, napomáhá dobrému trávení, zajišťuje správnou hladinu cukru v krvi a pročišťuje organismus tak, že účinně odstraňuje toxiny z krve.
  • účinné látky Kurkumy dlouhé - fenoly a kurkuminoidy, přispívají k normálnímu trávení, činnosti jater, stavu kloubů, kostí, ale také k normální činnosti srdce, cév, nervového, dýchacího a imunitního systému.
  • Obohacením o extrakt z černého pepře nejenže zabezpečuje lepší vstřebávaní kurkumy dlouhé ale podporuje také zdravé trávení a funkci jater.


Důležité informace:

Užívání: 1 kapsle denně

Doba testování: 40 dní

Doplněk stravy není vhodný pro těhotné a kojící ženy


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Mirek
MOVit energy a podobné doplňky stravy vítám. Podle složení obsahuje samé prospěšné biliny ověřené našimy předky a to celé v jedné kompaktní pilulce, což se v dnešní uspěchané době celkem hodí. Zpočátku jsem měl obavy z velikosti pilulky, ale tato má obava se brzy rozptýlila, užívají se bez problému. Co se týče účinku, nepozoruji zásadní rozdíl. Pravděpodobně mi játra fungují jak mají, ale i tak jsem rád, že jsem mohl MEGA DETOX z preventivních důvodů vyzkoušet. Uvítal bych na etiketě více informací ohledně užívání pro dosažení nejlepšího účinku (ráno nebo večer, před jídlem, s jídlem, po jídle, plus jakým nápojům či potravinám se při preventivním užívání vyhnout - třeba na základě nějaké studie).
klad snadné užívání
klad užívání jednou denně
klad složení
klad počet tablet v balení
klad schází mi doporučení kdy a jak přípravek užívat pro dosažení nejlepšího účinku
avatar
Tomáš
Měl jsem možnost testovat MOVit Mega Detox Ostropestřec + Kurkumin Forte. Kapsle se dají lehce polykat. Balení je skvělé. Cítil jsem očistu těla, na začátku hodně intenzivně :-) Měl jsem méně chuť na sladkosti. Určitě doporučuji a taky budu pravidelně kupovat.
klad Baleni
klad Velkost tablet
klad Účinek
klad Nic
avatar
Petr
Výrobek Mega detox od MOV it Energy mohu jedině doporučit. Po více jak měsíci a půl používání se cítím v lepší kondici - mám větší elán, lépe se mi stává, lépe se mi usíná, nemám tak nafouklé břicho a lépe chodím na toaletu. Skvělé na jarní očistu organismu. Celkově lepší pocit po používání tohoto výrobku. Navíc přírodní a kvalitní složení výrobku je jedině výhodou.
klad moderní vzhled balení
klad přírodní složení
klad účinky
klad počet kapslí v balení (60) vydrží více jak městíc
klad velikost tablety
příloha
avatar
Petr
MOVit Mega Detox Ostropestřec + Kurkumin FORTE 60 kapslí je složen přírodě což je super záležitost. Dávkování 1 kapsle denně je také dobré akorát se hůře polika. Pozor nekousat dráždí a pálí v krku. Po delším užívání proběhne xerox celého těla a člověk se cítí lehce !
klad Funkční
klad 1 kapsle denně
klad Velikost kapsle
příloha
avatar
Jan
Po nemoci jsem musel užívat léky pro podpůrnou léčbu správné funkce jater. Zvolil jsem přípravek MOVit Mega Detox Ostropestřec + Kurkumin FORTE 60 kapslí a mám i lékařsky potvrzené, že opravdu funguje. Po jeho pravidelném užívání se mi zlepšila funkce jater i výsledky. Oceňuji klasickou plastovou lahvičku s uzávěrem, praktické balení na dva měsíce a užívání jedné tablety denně. Tablety jsou rozumně velké, takže se i dobře polykají.
klad Velikost tablet
klad Balení na dva měsíce
klad Užívání 1x denně
klad Na nic jsem nepřišel
avatar
Lukas
S produktem jsem spokojen. Vhodný na jarní očistu organismu. Cítím po něm více energie. Také bych řekl, že mám lepší zažívání. Jednoduchý způsob úlevy játrům a detoxikace bez složitých diet apod.. Vhodný asi pro každého. Žádná negativa jsem nezaznamenal.
klad více energie
klad lepší zažívání
avatar
Václav
docela pěkné balení, asi to trochu účinkuje protože se cítím o něco lépe, vadí mi docela velké tobolky. Vedlejší účinky jsem na sobě žádné nepozoroval, tak asi nebudou.Pravděpodobně to pomáhá i odbourávat alkohol, protože jsem se druhý den po flámu cítil mnohem lépe než jindy.
klad hezké balení
klad velké tablety
avatar
Václav
V průběhu 40 dnů užívání doplňku stravy Mega Detox jsem vnímal některé změny na organizmus. Bohužel jedním z jevů bylo, že jsem cítil hlad brzy po jídle. Cítil jsem ho celý den nezávisle na tom, že jsem tobolku užíval ráno. Asi je to z důvodu detoxikace, ale bylo to protivné. Pozitivním vlivem bylo zlepšení stolice. Rád jsem produkt vyzkoušel a věřím, že mi pomohl s detoxikací.
klad menší únava
klad zlepšení stolice
klad pocit hladu
avatar
Jiří
Při rozbalení produktu mne nejprve trochu polekala velikost tablety. Hned při prvním podání jsem ale zjistil, že je zapíjení úplně v pohodě. Tableta krásně sklouzne do krku a není žádný problém. Před užíváním jsem se cítil nafouklý a unavený. Tento stav se ale během prvních dní změnil... vždy jsem se dopoval několika kávami za den. Dnes cítím, že mi postačí káva jen jedna. Dále se mi zlepšila pravidelnost stolice. Určitě doporučuji!!!
klad jen jedna tableta denně
klad snížení únavy
klad pročištění organismu
klad nic
avatar
Jan
Doplněk stravy pomáhá při trávení a při celkové očistě těla, snižuje únavu. Na obale jsou uvedeny veškeré potřebné informace: složení, dávkování, informace o výrobku......Kapsle se občas špatně polykají, mohli by být menší. Nejsem spokojen s velikostí balení, kdy kapsle zabírají 40% krabičky, ta mohla být o polovinu menší.
klad účinky
klad balení
klad velikost kapslí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel