Testeři pracují jako profesionálové! Otestovali akumulátorový šroubovák Bosch Professional s 5dílnou sadou vrtáků

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
8x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 12. 6. 2022
do 6. 7. 2022

Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-50 

Výkonný akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-50 nabízí odolnost při náročných úkonech jako vrtání a šroubování do dřeva a kovu. Inteligentní bezuhlíkový motor komunikuje přímo s elektronikou nářadí, a zaručuje tak jeho účinnost a dlouhou životnost. Díky kovovému sklíčidlu vrtacího šroubováku a ergonomické konstrukci je toto nářadí kompaktní a robustní na každodenní používání při náročných úkolech. Je kompatibilní se všemi akumulátory Bosch Professional 18V a nabízí pohodlí i při těch nejnáročnějších pracích, a to od začátku až do konce.

  • Inteligentní bezuhlíkový motor pro efektivitu, výdrž a kompaktnost
  • Robustní kovové sklíčidlo a kompaktní ergonomická konstrukce je ideální na náročné práce
  • Profesionální 18V systém funguje s akumulátory a nabíječkami Bosch shodného napětí


Více informací o produktu najdete TADY.5dílná sada víceúčelových vrtáků HEX-9 MultiConstruction 4/5/6/6/8 mm 

Vrtáky jsou opatřeny ¼ palcovou šestihrannou stopkou k použití se standardními akumulátorovými vrtačkami a vrtacími příklepovými šroubováky s ¼ palcovým držákem nástroje. 

Víceúčelové vrtáky HEX-9 MultiConstruction zajišťují stabilní vrtání do všech druhů materiálů. Díky směsi karbidů vyvinuté společností Bosch a řezným hranám broušeným diamantem je vrták odolný vůči opotřebení, jeho 2žlábkový tvar U nabízí dobré odvádění odvrtané moučky a standardní životnost. Karbidový hrot navíc usnadňuje zahájení vrtání a poskytuje dobrou kontrolu při vrtání. 

Vrták je určen prakticky pro všechny materiály používané při montážních pracích v interiéru, např. pro měkký beton, zdivo, cihly, azbest, lehké stavební materiály, vícevrstvové materiály, keramiku a dlaždice, dřevo, plast, tenké plechy a hliník.

  • 2žlábkový tvar U nabízí dobré odvádění odvrtané moučky a standardní životnost
  • Karbidový hrot zajišťuje snadný začátek vrtání a dobrou kontrolu při vrtání


Více informací o produktech najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
David
Zdravím všechny 5dilna sada Hex90 je jedna s malá sad které sem si oblíbil lze vrtat i do betonu zatím odzkoušené na rekonstrukci v baráku a mohu říct že vydrží vyzkoušeno na betoně dřevu i oceli a zatím super doporučuji všem s pozdravem Sovadina David
klad Balení dobře se otevírá
klad Nic vše v pořádku
avatar
David
Zdravím všechny každý si nejspíš řekne jeden s mnoha je jich na trhu všichni víme plno tenhle šroubovák zvládá vše s vrtáky Bosch Multiconstruction Hex9 se dá vrtat opravdu i do betonu a líbí se mi jeho jednoduchost držení a baterie to se Vám bude líbit vydrží opravdu dlouhou dobu doporučuji všem správný výběr pro kutily i profesionály hezký den Všem
klad Celkový design
klad Výdrž baterie
avatar
Martin
Sadu těchto univerzálních vrtáků jsem mohl otestovat s akušroubovákem BOSH GSR 18V-50. Na vrtácích mě velice zaujala jejich univerzálnost co se týká vrtání matriálů. Zkoušel jsem ocel, dřevo i beton. Beton však ve spojení se šroubovákem bez příklepu neměl smysl. Vrták má uchycení pomocí šestihranu, tím pádem vrták neuchytíte do příklepové vrtačky s SDS pouze do vrtačky s běžným (hrčícím) příklepem nikoli pneumatickým. Za mě super univerzální sada, která najde uplatnění ve všech instalačních oborech co vidím sporné, je vrtání do betonu. Nicméně itong v pohodě.
klad Vrtání různých materiálů
klad Dobrý odvod odvrtaného materiálu
klad Vrtání do betonu se šestihraným uchycením
příloha
avatar
Martin
Na první pohled zaujme robusní kufr, ve kterém se skrývá menší aku vrtačka, dvě baterie, nabíječka, spona na opasek a návod. I když na první dojem může působit, že se jedná o "dětskou hračku", není tomu tak. Na své rozměry má vrtačka velmi dobrý výkon a bez problémů si zadá s ostatními vrtačkami jiných výrobců v podobné cenové kategorii. S baterií 2 Ah vydrží pracovat půl dne bez dobíjení v rozumném zápřahu. (Testováno při šroubování konstrukce pro FVE do plechové střechy.) Jako jednoznačné klady hodnotím slušný výkon a nízkou hmotnost. Což při celodenní práci je velké plus. I když se akumulátor úplně vybije, tak plné nabití trvá necelou hodinu cca 50 min. Na víc je v sadě další akumulátor, takže Vás v práci nic nebrzdí. Na videu je ukázka šroubování 100 vrutu pro uchycení střešního háku konstrukce FVE, maximální moment na toto u většiny akušroubováků nestačí a je nutné přepnou na vrtání, stejně tak u tohoto kousku. Potom s dotažením nebyl žádný problém. Za mě tedy super akušroubovák.
klad Nízká hmotnost
klad Slušná výdrž i s malým akumulátorem 2Ah
klad Rychlé dobíjení akumulátoru
klad Solídní výkon
klad Chybí držák bitů, konkurence většinou disponuje magnetickým
příloha příloha
avatar
Petr
Super k využití jak domů tak do práce. Vrtáky se nelámou a snesou hrubší používání. Jejich multifunkčnost mě až udivila. Kvalitně fungovali opravdu všude. Z mé zkušenosti mohu 5dílnou sadu víceúčelových vrtáků HEX-9 MultiConstruction všem jen doporučit.
klad všestranost
klad odolnost
avatar
Petr
Práce s akumulátorovým vrtacím šroubovákem GSR 18V-50 od značky Bosch byla naprosto super. Silný a přitom lehký, tedy velmi dobře se mi s ním pracovalo i za nepříznivých podmínek. Bateriové provedení nemá chybu. V minulosti jsem používal akumulátorové šroubováky od jiných značek, ale s Bosch se to nedá porovnávat.
klad Kvalita
klad Výkon
klad bez kabelu
klad dobře se drží
avatar
Jakub
Vrtáky HEX-9 MultiConstruction . Tyto vrtáky jsou opatřeny ¼ palcovou hlavou pro upevnění a zajišťuje stabilní vrtání do všech druhů materiálů. (Beton Beton, Kámen, Zdivo, Neželezný kov, Hliník, Kámen, Střešní tašky, Dřevo, Tvrdé dřevo, PVC, Kámen, Obklady a Dřevo
klad Všestranost použití
klad 1/4 palcová hlava
klad nic jsem nenašel
avatar
Jakub
Aku šroubovák Bosch GSR 18V-50 je parádní pomocník. Nezáleží, jestli jde o šroubování nebo vrtání a společně s novými vrtáky HEX-9 MultiConstruction je to ještě lepší. Šroubovák má Nízkou hmotnost, dvě baterie o kapacitě 2.0 Ah , rychlonabíječku a celkově profi výkon. Šroubovák je dodávaný společně s L-case nebo L-Boxem s tím, že záleží, jakou variantu si pořídíte.
klad Skvělá kvalita zpracování a správné pouzdro
klad Úžasné, přesně to, co jsem očekával
klad Vrtačka má dostatek síly
klad Moc od toho nečekejte , pokud do toho nedáte větší akumulátor
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Radim
Když si kupujete nářadí značky Bosch, tak očekáváte kvalitní zpracování, ať už se jedná o precizně slícované plasty, které jsou příjemné na dotek, nízkou hmotnost, či plynulé dávkování otáček. To tahle Boschka samozřejmě nabízí, co mě však opravdu dostalo a z čeho jsem měl původně obavy, byla výdrž akumulátoru. Díky rychlému nabíjení jsem měl vždy aspoň jednu nabitou baterku po ruce a nemusel jsem přerušovat práci. Neomezovat se napájecím kabelem je opravdu také plus.
klad Ergonomie
klad Tichý chod
klad Dílenské zpracování
klad Rychlé nabíjení
klad Náhradní akumulátor
avatar
Radim
Vrtáky jsou opravdu univerzální a najdou užití v domácnostech, či stavebních firmách. Mnohostrannost ocení především běžní, domácí kutilové , kteří nemusí přemýšlet, zda mají vrták do vhodného materiálu. Nákup dává smysl, když nechcete zbytečně investovat do specializovaných vrtáků, které mají delší trvanlivost a vyšší výkon.
klad univerzálnost
klad 6mm vrták je v balení 2x
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel